Opinie

Byliście Państwo u mnie na konsultacjach? Wykonywaliście badania? Prowadziliśmy wspólną terapię lub mieliśmy jakikolwiek inny kontakt zawodowy?
Zatem proszę, podzielcie się opiniami na temat moich usług. Państwa zdanie jest dla mnie bardzo ważne.
Zamieszczenie komentarza jest anonimowe.
Byliście Państwo u mnie na konsultacjach? Wykonywaliście badania? Prowadziliśmy wspólną terapię lub mieliśmy jakikolwiek inny kontakt zawodowy?
Zatem proszę, podzielcie się opiniami na temat moich usług. Państwa zdanie jest dla mnie bardzo ważne.
Zamieszczenie komentarza jest anonimowe.

Zobacz opinie:

badanie psychologiczne

Pan Doktor jest empatyczny i myślę że kompetentny.Zdecydowanie wzbudza zaufanie.

Monika
74
Diagnoza

Jestem ogromnie wdzięczna Panu Doktorowi

Jestem ogromnie wdzięczna Panu Doktorowi za skuteczną pomoc w kryzysowym momencie mojego życia. Kluczowe w terapii okazało się dla mnie otwarcie na zmiany. Wyzwoliło to moją aktywność i w efekcie przywróciło moją utraconą wcześniej harmonię – ze sobą i światem.
Wiem teraz, że profesjonalizm i takie niewymuszone, naturalne zaangażowanie Pana Doktora były dla mnie wtedy czymś w rodzaju koła ratunkowego. Doceniam to, że trafiłam właśnie na Niego.

Marzena
61 r.ż.
Depresja

Depresja

Od kilku miesiecy zmagalam sie z depresja.Trafilam do Pana dr Pawla, ktory juz na pierwszym spotkaniu postawil trafna diagnoze i kosekwentnie realizowal plan leczenia. Polecam profesjonalne podejscie do problemow pacjenta, zyczliwosc i skutecznosc w leczeniu.Pan dr Pawel stosuje nowoczesne metody leczenia, ktore przynosza efekty w postaci coraz lepszego samopoczucia i pozytywnego podejscia do zycia.Z cala pewnoscia moge stwierdzic, ze Pan dr Pawel to godny polecenia lekarz z powolania, ktory zawsze cierpliwie wyslucha pacjenta i na pewno pomoze.

Maria
72
Depresja

Zaburzenia pamięci

Miła atmosfera, ciepły głos, duża cierpliwość, to wszystko wpłynęło na to że początkowe obawy jakie miała mama przed spotkaniem szybko minęły, p. dr bardzo dobrze wszystko jej wytłumaczył, pełen profesjonalizm, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymaliśmy dokładną analize problemu oraz wytyczne odnośnie dalszego postępowania. Dziękujemy

Zbyszek
49
Neuropsychologia

konkretnie, na temat i w super atmosferze

Kilkukrotnie próbowałem terapii z różnymi osobami i mam porównanie jak wygląda relacja między terapeuta a pacjentem. Wielokrotnie zdarzało się że siedziałem całą sesję i mówiłem tylko ja a terapeuta milczał. Było jakoś sztywno. Nie wiedziałem czy coś robię dobrze czy źle czy tak ma być czy nie. Z reguły nie piszę opinii, postanowiłem jednak zabrać głos, bo po raz pierwszy zdarzyło mi się, że ja lubię przychodzić na sesję. Nie wiem jak Pan doktor to robi, ale ja się czuję w gabinecie bezpiecznie, jestem wysłuchany i dostaję konkretne wskazówki co, jak, dlaczego, omawiamy techniki, jest praca domowa, godzina mija nie wiem kiedy. Przy czym doktor jest wyjątkowo sympatyczny, często żartuje, dzięki czemu świetnie rozluźnia napięcie. Ale jak ma coś powiedzieć, to powie prosto z mostu. Bez owijania. Podchodzi też – co mi się podoba – w naukowy sposób. To że jest jeszcze dodatkowo neuropsychologiem, to dodatkowy plus. Terapeuci do których chodziłem, w ogóle nie znali się na medycynie. A tu konkretnie omawiamy jak pracuje mózg. Nie wiem, jak ma ta opinia komuś pomóc w podjęciu decyzji, to z pewnością polecam doktora.

Adam
34
Terapia

Do Pana Pawła trafiłam z

Do Pana Pawła trafiłam z powodu sytuacji kryzysowej w moim życiu, z którą związany jest stan depresyjny. Miałam mieszane uczucia co do wizyty u psychologa, ale już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to była dobra decyzja. Od Pana Pawła emanuje ciepło i zrozumienie, czuję się przy nim swobodnie i potrafię się otworzyć. Bardzo dobry lekarz, kompetentny i z ogromnym doświadczeniem, pełen empatii i godny zaufania. Diagnozę ,którą postawił była bardzo trafna. Cały czas pracujemy nad polepszeniem mojego stanu i jeszcze długa droga przed nami , ale po każdej wizycie czuję że się coraz lepiej. Życzę wszystkim, żeby spotkali na swojej drodze takiego lekarza jak.

LIDIA
Depresja

wspaniały specjalista

Pan Paweł jest wspaniałym specjalisą, podchodzi bardzo indywidualnie do każdego pacjenta. Testy które wykonuje doskonale odzwierciedlają stan psychiczny pacjenta, dzięki czemu metoda leczenia jest ściśle dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta. Ja mam bardzo dobry kontakt z Panem Pawłem, doceniam jego szczerość, otwartość oraz chęć zrozumienia i pomocy. Pan Paweł nie “owija w bawełnę” przedstawia fakty takimi, jakie one są, jeśli oczekujesz głaskania to nie u niego. Pan Paweł mówi szczerze jak się sprawy mają, a to do Ciebie należy decyzja co z tym zrobisz… czy zaczniesz uciekać i się wycofasz, czy zaczniesz działać i z jego pomocą wyjdziesz na prostą. Mało jest w dzisiejszych czasach specjalistów, którzy skupiają się na pacjencie w sposób jednostkowy jak Pan Paweł. Mi on bardzo pomaga, szczerze polecam… Panie Pawle- dziękuję 🙂

Kasia
36
Depresja

Jestem pod dużym wrażeniem dr.

Jestem pod dużym wrażeniem dr. Pawła. Ma bardzo dużo zdrowej empatii , z poczuciem humoru , ma profesjonalne podejście . kocha swoją pracę i ludzi i ma efekty swojej pracy. Wdzięczna pacjentka

Agnieszka
Neuropsychologia

Prawdziwa pomoc

Uczęszczałem na terapię do Pana Doktora, przez kilka miesięcy. Miałem problemy ze stresem oraz napięciem, wynikające z wymagającego trybu życia. Pan Doktor w czasie terapii stosuje nowoczesne metody terapeutyczne, poparte badaniami naukowymi. W zakresie oferty terapeutycznej jest bardzo szeroki wybór przeprowadzenia testów diagnostycznych, które stanowią przybliżony wykaz wskaźników do dokonania diagnozy pacjenta. Przez cały okres terapii Pan Doktor wytłumaczył i wyjaśnił mi bardzo wiele aspektów, które okazały się ściśle powiązane z moimi problemami.
Serdecznie polecam skorzystanie z terapii prowadzonej przez Pana Doktora, ponieważ jest to rozmowa oparta na bardzo analitycznym, szczerym i przyjaznym podejściu do pacjenta.

Amadeusz
24
Inny problem

Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu,

Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu, taktu i formy przekazu oraz wsparcia jakie uzyskałam od Pana Pawła. Wysoka kultura zawodowa i osobista. Polecam.

Iwona
54
Diagnoza

=-Od 11 lat zmagam się

=-Od 11 lat zmagam się ze stwardnieniem rozsianym. Do pana Doktora trafiłem z postępującą depresją. Coraz bardziej pochłaniała mnie ciemność (negatywne myśli, bezsens) i nie potrafiłem sobie sam poradzić. Minęły miesiące i czuję ogromną poprawę. Zacząłem inaczej patrzeć na życie i otaczające problemy.
Gorąco polecam p. Pawła. Świetny specialista i człowiek.

Luk
32
Depresja

Pan Paweł to bardzo dobry

Pan Paweł to bardzo dobry specjalista. Potrafił zdiagnozować u mnie problem i źródło jego występowania, zapewniając w ciężkich chwilach oparcie i bezpieczeństwo. Miły, sympatyczny z poczuciem humoru, konkretny i dokładny, słucha bardzo uważnie.Czuję sie coraz lepiej i pewniej, odzyskałam pewność siebie, terapia bardzo mi pomaga i przynosi efekty, za co jestem bardzo wdzięczna. Profesjonalizm i zaangażowanie u Pana Pawła oceniam bardzo wysoko.

Wdzięczna pacjentka
42
Depresja

Lęk

Po 28 latach zmagania się z lękiem odważyłam się zrobić z nim porządek. Trafiłam na terapię i na świetnego psychoterapeutę. Po roku wspólnej pracy udało mi się pozbyć mojego lęku. Pan Paweł wskazał mi odpowiedni kierunek myślenia i motywował do ciężkiej pracy. Dowiedziałam się bardzo dużo o sobie, a spotkania mijały w bardzo miłej atmosferze. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do Pana Pawła.

Joanna
Lęk

Problem po wypadku

Chodzę już do Pana Pawła od kilku miesięcy. Moja poprawa samopoczucie i postrzeganie wiele sprawa zmieniło się niedopoznania. Dzięki Panu Pawłowi mam już zdrowy sposób myślenia. Dzięki niemu pozbyłam sie większości leków i zmieniłam Sposób postrzegania różnych kwesti w moim życiu.

Katarzyna
21
Terapia

Kłopoty z pamięcią

Na terapię do Pana doktora Pawła Zielaznego zaczęłam uczęszczać ok. 2 lata temu.
Ze względu na mój zaawansowany wiek (obecnie mam 89 lat), coraz częściej odczuwałam dyskomfort związany z “dziurami” w mojej pamięci, które w znaczący sposób zaburzały moje codzienne funkcjonowanie.
Po serii spotkań z P. Zielaznym i intensywnym terningiem, zarówno pamięciowym, jak i poznawczym – obecnie mam się dużo lepiej. Powiem więcej, zachęcana przez Pana Doktora, pracuję nad poprawą mojej pamięci włączając dodatkowe zajęcia rozwijające mój umysł.
Jestem wdzięczna za pomoc w pracy nad sobą i moimi problemami. Stałam sie bardziej pewna siebie, niezależna ipełna chęci do podejmowania nowych wyzwań.
Empatia, wiedza, profesjonalizm, uwaga i troska, którą otacza mnie Pan Paweł Zielazny bardzo dużo dla mnie znaczy.

Wdzięczna pacjentka

Eugenia

Eugenia
89
Seniorzy

Spotykam się z Panem Doktorem

Spotykam się z Panem Doktorem w ramach terapii już od pewnego czasu. Cieszę się że w trudnym dla mnie momencie życia, mogę partnersko rozmawiać z rzeczowym, zaangażowanym specjalistą, którego wiedza i umiejętności zawodowe pozwalają mi lepiej rozeznać się w moich problemach, skuteczniej sobie z nimi radzić.

Marzena
seniorka
Inny problem

W lutym 2016r. uległem ciężkiemu

W lutym 2016r. uległem ciężkiemu wypadkowi z wielonarządowymi urazami, w tym z poważnym urazem mózgu, co było powodem afazji mieszanej u mnie.
W maju 2016r. rozpocząłem terapię neuropsychologiczną u Pana doktora Pawła Zielaznego.
W efekcie systematycznej terapii u P. doktora odczuwam poprawę w mówieniu, w myśleniu i działaniu. Odzyskałem równowagę psychiczną, poczucie własnej wartości i lepiej odnajduję się w rodzinie, w życiu codziennym i w społeczeństwie.
Odczuwam, że “maleńkimi kroczkami” funkcjonuję coraz lepiej, co wykazują również testy, które wykonuję podczas zajęć terapeutycznych.
Pracę Pana doktora ze mną oceniam jako wysoce profesjonalną i efektywną.
Jako pacjent mam ogromne zaufanie do jego osoby, a kompetencje zawodowe i naukowe Pana doktora Pawła Zielaznego oraz jego cechy osobowości, jego empatia i szacunek do pacjenta przekładają się na mój powrót do zdrowia po ciężkim wypadku.
Wdzięczny pacjent,
M.W.

M.W.
Neuropsychologia

Dodaj opinię:

Pole wymagane

Indywidualna Praktyka dr n. med. Paweł Zielazny

ADRES

ul. Kotwiczników 12
(Rezydencja Wintera)
80-881 Gdańsk

REZERWACJE

Rezerwacja terminu możliwa za pośrednictwem tej strony (zakładka “umów wizytę”) lub po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, ew. mailowym.

KONTAKT

Zadzwoń: 534 010 335
lub napisz: pawelz@gumed.edu.pl

Indywidualna Praktyka dr n. med. Paweł Zielazny

ADRES

ul. Kotwiczników 12
(Rezydencja Wintera)
80-881 Gdańsk

REZERWACJE

Rezerwacja terminu możliwa za pośrednictwem tej strony (zakładka “umów wizytę”) lub po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, ew. mailowym.

KONTAKT

Zadzwoń: 534 010 335
lub napisz: pawelz@gumed.edu.pl